2021.02.06-07-én az U16-os korosztályunk Fedettpályás OB-n versenyzett.

Szombaton Ugróczky Nóri 60m gáton bíztató futással elmaradt egyéni csúcsától, így nem került döntőbe. 300m-en a lányoknál Kovács Viki óriási egyéni csúccsal, jó versenyzéssel 10.helyen végzett, az ő felkészülését sérülések hátráltatták. Eredménye azért is kiemelendő, mert 2006-2007-es korosztályban versenyezve, csak 2 2007-es leány előzte meg, így ez a jövőre nézve bizakodásra ad okot. Ugyanezen a távon a fiúknál Laczó Zoli szintén hatalmasat versenyzett, egyéni csúcsa a 12.helyhez volt elég. Németh Flóri, Béry Bálint és Ajkay Bence Vikihez hasonlóan ők is a fiatalabb korosztályt képviselték, de ők először versenyeztek ezen a távon és mindnyájan szépen helyt álltak.

A Vasárnap a 60m-ekkel kezdődött a nap: Karsai Ádám és Laczó Zoli elmaradtak egyéni csúcsuktól Németh Flóri és Ajkay Bence pedig egyéni csúcsot futva sem jutott döntőbe. Fülöp Levente első versenyén vett részt. Ugyanezen a távon folytatták lányaink: Bodnár Bogi egyéni legjobbját futotta, ez Vinkó Hédinek, Flasch Alexandrának és Korokna Katának sajnos nem sikerült. Kovács Viki egyéni csúccsal B döntőbe került, ahol viszont nem tudott legjobbján javítani, de így is a 7.helyen zárt, így összességében 15.lett. Hosszabb táv következett, Béry Bálint képviselte csapatunkat 800m-en, ahol számára szokatlan terepen és távon meglepte őt ellenfelei ritmusa, futása így is nagyon ígéretesnek látszott. Ezt követően délután Fábián Napsugár próbálta ki magát magasugrásban. Első versenyén nagyon bíztató bemelegítő ugrások után sajnos (részben edzői) tapasztalatlanság miatt korán befejezte a versenyt.

A nap végén a fiú és lány 4×200-as váltóké volt a főszerep. A fiúknál a Karsai Ádám-Laczó Zoli-Ajkay Bence-Németh Flóri összetételű váltónk 5.helyen zárt. A lányok a Vinkó Hédi-Ugróczky Nóri-Flasch Szandi-Kovács Viki sorrendű váltóban álltak rajthoz. Ugyan futamukat magabiztosan nyerték, a váltót kizárták szabálytalan bevágás miatt.

Nagyon tanulságos, egyben reményt keltő hétvégén vagyunk túl. Büszkék vagyunk minden egyes sportolónkra, a megkezdett munkát folytatva készülünk a szabadtéri szezonra!!