Az elmúlt hétvégén Sopronban szerepeltek Budavári István vezetőedző által felkészített „A” csoportos versenyzői.

Sportiskolásaink remek egyéni eredményeket értek el a rövidpályás versenyen. Sok egyéni csúcs és szintidő született a rövidpályás korosztályos bajnokságra, mely december elején lesz Szegeden.

A legeredményesebb Magyar Adél volt korosztályában, minden versenyszámát megnyert, és eredményeivel úszhatott a két évvel idősebbek között.

Csabai Janka és Molnár Médea is egyéni csúcsokat úszva került a döntőbe és ott tovább javított délelőtti eredményén.

Felnőtt -ifjúsági és serdülő korosztályban legeredményesebb érmes versenyzőink:

Bozsodi Máté 5 versenyszámban lett ezüstérmes, gyermek korosztályban, szintén ebben a korosztályban Pozsonyi Koppány két bronzérmet, Molnár-Végh Bálint egy bronzérmet nyert.

Serdülő korosztályban Péter Petra több döntőben úszott.

Ifjúságiaknál Horváth Emma Sára egy aranyérmet, Svélecz Benjámin egy bronzérmet nyert, Vincze Lívia és Papp Kristóf több döntős helyezést ért el.

Felnőtteknél Davanzó Nicol egy aranyérmet nyert 50 m pillangón, és második helyen végzett a 100 m pillangó döntőjében.

Gratulálunk minden versenyzőnek a kiváló egyéni teljesítményhez.