rplabda Magyar Kupa találkozó

Óriási csata, végletekig kiélezett labdamenetek, aminek végén a Röpke SE örülhetett a szombathelyi Magyar Kupa találkozó végén.

Haladás VSE / Vasi Sport Akadémia – Röpke SE   2:3

Az NB II-re készülő hazaiak vékony kerettel vágtak neki a találkozónak, hiszen Varga Nikolett betegség, Horváth Dóra pedig sérülés miatt nem állt Mucsi Péter vezetőedző rendelkezésére.

Ennek ellenére nagyszerűen helyettesítette hiányzóit a hazai csapat és élvonalbeli ellenfelét az első szettben valósággal legázolta. (25:11) Ezt követően a Röpke együttese is felvette a ritmust és egy szoros játszma végén egalizáltak, majd a következőben már a vezetést is megszerezték. Mucsi Péter lányai azonban fegyelmezett játékkal kiegyenlítettek és jöhetett a mindent eldöntő ötödik menet. (25:23) A rövidített játszmát a hazaiak kezdték jobban, ezután a vendég együttes felpörgette a játékot és húzták be a találkozót.

Semmi oka a szomorkodásra a hazai csapatnak, akik kis híján meglepetést okoztak az élvonalban szereplő ellenfelükkel szemben. Mucsi Péter külön örömét fejezte ki, hogy három 15 éves játékost sikerült úgy a mélyvízbe dobni, hogy nem okoztak csalódást.

forrás:ugytudjuk.hu