A SZOSI U13-as csapat 03.20-án szombaton korán reggel indult a Leányfalun rendezett tornára. Már nagyon vártuk ezt a fordulót, megakartuk ismét mutatni, hogy mit is tudunk, mit is tanultunk és nem utólagos célként NYERJÜK MEG ISMÉT A TORNÁT!!

Az első meccset a Jászberény együttesével játszottuk. Sok időnk nem volt bemelegíteni, mert 15 perccel a meccs előtt érkeztünk meg a terembe. Egy gyors bemelegítés és már fújta is a bíró a sípját! Taktikusan játszva egy sima szett győzelmünk volt a jutalom. A 2 szettben ismét nem volt kérdés, hogy ki uralta a meccset, így egy 2:0 ás győzelemmel várhattuk a Dunakanyar elleni küzdelmet.
A második meccsre, azaz a Dunakanyar ellen felpörögtek a lányok. Az első szettben határozottan játszottunk sikerültek, támadásaink és nyitásfogadásunk is jól működött! A 2. szettben onnan folytattuk, ahol befejeztük az első szettet. Végig uraltuk a mérkőzést. Ismét egy 2:0-s győzelem!
A harmadik mérkőzés a Gödöllő csapata ellen folytatódott. Az első szettben szó szerint állva hagytuk az ellenfelet, hol a szervában voltunk határozottak, hol a blokkban, és az épp átjövő labdát kegyetlenül betámadtuk! Nem volt kérdés a rész siker! A 2 szettben nehezen kezdtünk felszívta magát a Gödöllő, de gyors cserével és idő kéréssel sikerült utolérni az ellenfelünket és onnan már csak be kellett sétálni a célba! Harmadik 2:0 győzelem után már senki nem tudta elvenni a csapattól a kupa győzelmet.
Edzői mérleg: Elégedett vagyok a csapatommal. Igazi csapatként játszottak!!Amit megbeszélünk meccs előtt és gyakoroltunk edzésen mind-mind visszaköszöntek a játék közben és bizony-bizony pontot pont követett. Gratulálok a csapatnak megdolgoznak érte mind a 14-en, hogy aranyérem kerüljön a nyakukba. Csak így tovább!!! Továbbá gratulálok Kovács Anna Nórának, aki a különdíjnak örülhetett!!!