Kosrlabda logo

U 14 lány bajnoki

A második bajnoki mérkőzésünkre november 12-én, pénteken került sor, ahol a Széchenyi Kosárlabda Akadémia/A csapata fogadott minket. A mérkőzés első felében már kialakult egy erős hazai fölény. Se a támadásaink, se a védekezéseink nem úgy alakultak, ahogy szerettük volna. A mérkőzés utolsó játék részeiben a hazai csapat egy nagyobb előnyre tett szert, így 69-37 re megnyerte a mérkőzést. Vannak lemaradásaink, melyen folyamatosan dolgozunk.

A bajnokság harmadik mérkőzésèt a Ricsilla csapatával vívtuk hazai pályán. A mérkőzést magabiztosan kezdtük, így a félidőre egy nagyobb előnyre tettünk szert. A második játékrészben a kemény védekezésünknek köszönhetően tovább tudtuk növelni az előnyünket és 81-48 ra megnyertük a mérkőzést. Külön örülök, hogy a csapatból mindenki pályára tudott lépni, és hozza tudott tenni az összecsapáshoz. Hibáink természetesen voltak, melyeket az edzéseken próbáljuk javítani és készülünk a következő fordulóra.

Csapat tagjai: Ádám Boglárka,Csontos Boglárka, Fessler Frida, Jánosa Réka, , Kotnyek Emma, Schneider Blanka, Serman Eszter, Simon Zsófia, Szakály Boglárka, Szélesy Boglárka, Takó Dóra,