1. Mérkőzés: Szombathelyi Sportiskola – Nyugat-Balatoni RSE (0-3)

A komolyabb játékoskerettel rendelkező NyBRSE volt a szombathelyiek első ellenfele, ennek ellenére az első szettben remekül helytálltak a lányok. A balatoniak szoros küzdelemben tudták megnyerni a nyitó szettet (25-22). A második, és harmadik szettben már nagyobb volt a különbség, a Szosi nem tudott akkora ellenállást mutatni, mint az első játszma során.

2. mérkőzés: VESC – Szombathelyi Sportiskola (3-2)

Az egész mérkőzés során fej-fej mellett haladtak a lányok, hosszú kiegyenlített küzdelem után döntő szett következett, amire a szombathelyi csapat elfáradni látszott. Az ötödik szettben a veszprémiek kiegyenlített játékot mutattak, míg a Szosi hullámvölgybe került, amiből nem sikerült kikeveredni, így a VESC győzedelmeskedett. Az egész mérkőzés (és torna) során a liberok mezőnymunkája kiemelkedő volt.

3. Mérkőzés: Szombathelyi Sportiskola – Győri DRC (0:3)

Az utolsó mérkőzésen a Veszprém elleni küzdelem fáradalmai látszottak a Sportiskolás lányokon, ezért a stabil alapjátékot játszó Győri csapat került ki győztesen.

Az előző fordulóhoz képest az eredmény nagyban nem változott, viszont a Szosi csapatán mindenképpen pozitív előrelépést tapasztalunk, javul a játék és egyre kevesebb a hiba. Büszkék vagyunk a játékosokra, és gőzerővel dolgozunk tovább.

Csapat tagjai: Kovács Patrícia, Majczán Lili, Szabó Dorka, Gieber Lili, Szalai Stella, Vécsey Veronika, Tóth Bianka, Csitkovics Daniella, Varró Dóra, Horváth Kata, Sövegjártó Eszter, Ferencz Nikoletta

Edzők: Borsodi Gábor, Széll Dániel