2015 07 05maraton100x60

A Szombathelyi KKA csapata megkezdte tavaszi szereplését az NBII-es bajnokságban

A Kozma Szerszám-Szombathelyi KKA felnőtt csapata kitünő első félidőt követően magabiztosan győzte le a Komárom VSE együttesét 39 : 16 arányban.
Komáromi góllal kezdődött a mérkőzés, az azt követő tíz percben viszont csak a mieink találtak a kapuba (9:1). Jól védekezett csapatunk, s a támadásokat is gyorsan és pontosan fejezte be, főleg Pukler Glória, Ghetu Andrea és Mayer Maja gólerős játékának köszönhetően a 13. percben már kialakult a tíz gólos különbség (13:3). Egy kicsit sem lassított a tempón csapatunk, Császár Zsófia labdái mindig pontosan érkeztek, így tetszés szerint születtek a gólok, s a szünet előtt négy perccel már a húsz gólos (24:4) volt az előny, amit még a lefújásig néggyel toldott meg az SZKKA (28:4). Bölöni Roland több helyen is változtatott  a csapat összeállításána második félidőben, ennek ellenére tovább nőtt a különbség (31:5).  Az utolsó húsz percben egy tíz perces gólcsendet  is beleértve csökkent a különbség, hiszen ekkor sok helyzet kimaradt. A győzelem tényén ez azonban nem látszott meg, ismét bebizonyosodott, hogy csapatunk magasan a mezőny felett áll.

NBII, Észak-nyugat, felnőtt:

Kozma Szerszám-Szombathelyi KKA – Komárom VSE  39 : 16 (28:4)

Kozma Szerszám-Szombathelyi KKA: Tömő Alexandra – Mayer Maja 7/2, Pukler Glória 10/2, Császár Zsófia 3, Ghetu Andrea 8/1, Gaylhoffer Ildikó 3, Gerencsér Zsófia. Cserék: Jurik Petra (kapus) – Győrffy Réka 4, Debreczeni Luca 1, Mórocz Alexandra, Jámbor Réka, Szecsődi Vivien, Cser Dóra, Szendrei Barbara 2, Csépke Dominika 1. Edző: Bölöni Roland

Bölöni Roland: – Ezzel a győzelemmel remélem megalapoztuk a tavaszi szezonunk sikereit.